LEZHË

Një i plagosur në Lezhë pas të shtënave me armë. Mësohet se i plagosur ka mbetur shtetasi me iniciale A.K. i cili po lëvizte më këmbë në zonën e Katedrales.


Dyshimet e para janë se personi në fjalë është qëlluar me armë zjarri nga një makinë në lëvizje.


I plagosur është dërguar në spitalin e Lezhës për mjekim, ndërkohë policia heton për zbardhjen e ngjarjes.

(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb