Serena Williams ka realizuar një set fotografik për revisten e famshme “Vogue”.


Tenistja e famshme shfaqet në super formë teksa mban në krahë vajzën e saj 4 muajshe.


“Kur e pashë për herë të parë këtë fotografi në revistë, sytë mu mbushen me lot. Të gjitha paraqitjet e mia për “Vogue”, janë të veçanta, por këtë me vajzën time të bukur dhe yllin më të ri në Vogue nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Serena.
(da.xha/BalkanWeb)


Etiketa: