MEKSIKE


E kush nuk e ka parë telenovelën e famshme meksikane, “Kur ti të jesh e imja”. Silvia Navarro është një prej aktoreve meksikane më të famshme, jo vetëm në Amerikën Latine, por edhe më gjerë.


Rolet e saj në serialet më të famshëm latinë janë të pafundmë, njësoj si numri i njerëzve që e mbështesin vazhdimisht atë. Po ashtu edhe roli i Palomës e bërë akoma më të njohur aktoren.


  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundi aktorja ka habitur me deklaratën e saj. Ajo ka postuar disa foto në Instagram me një femër dhe pranon që është lezbike. “Ajo është Kar Fenton dhe ne duhemi”, -ka shkruar Navarro përkrah fotos.
(BalkanWeb)

Etiketa: