Presidenti Ilir Meta ka ndarë me ndjekësit një facebook, një video nga vizita e tij në Tropojë. Në video duket se Meta i është kthyer sërish ecjeve të gjata në mal, ndërsa i konsideron magjepsëse bukuritë natyrore të Tropojës.Postimi i plotë:


Të dashur miq, ju përshëndes dhe ju uroj një javë të mbarë me këto pamje fantastike të bukurive magjepsëse të Curraj i Epërm, perlës së jashtëzakonshme të Alpeve shqiptare!

(BalkanWeb)