TURQI

Më 5 maj të këtij viti Almeda Abazi dhe Tolghan u bënë për herë të parë prindër. Ish-Miss Shqipëria solli në jetë një djalë të cilin e pagezuan me ermin, Efehan. Almeda dhe aktori i njohur po jetojnë lumturinë më të madhe atë të qenit prindër.


Untitled 3
Untitled 3

Kujtojmë që shtatëzania e ish-Miss Shqipëria 2008, ka qenë një nga “pritjet e ëmbla” më të komentuara të showbiz-it shqiptar, kjo edhe për shkak se vetë Abazi nuk ka nguruar që të zbulojë shumë detaje nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.


Deri sot, pavarësisht publikimeve të herë pas hershme nga prindërit e rinj, nuk kemi pasur asnjë imazh të Efehan. bashkëshorti i Almedës aktori i njohur turk Tolghan ka postuar për herë të parë një foto të vogëlushit.


“Fjalët nuk mjaftojnë”- shkruan ai në foton e ëmbël duke treguar se fjalët nuk mfajtojnë për të shprehur atë që ia ndien pas lindjes së djalit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb