TIRANE

Pak pasi e cilësoi reagimin e kryeministrit Edi Rama si ‘aspak serioz’, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka edhe një përgjigje për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj.


Këtë herë përmes një postimi në ‘Facebook’,  Blushi   shkruan se ‘100 për qind e qytetarëve e neverisin KORRUPSIONIN e pacipë dhe KRIMINAL të Unazës së Re!’.


03de4e29 7d55 4c04 8f9f Fca10f0d1001


(BalkanWeb)