SHBA


Modelja shqiptare Emina Cunmukla ka bërë me dije se e bija, Mia Soraya feston sot 1–vjetorin e lindjes dhe ka zgjedhur fjalët më të ndjera për ta uruar.


Untitled 9
Untitled 9

“Vogëlushja ime është 1 vjeç. Gëzuar ditëlindjen Mia Soraya. Nuk më besohet që më zgjodhe mua për të qenë nëna jote. Sa me fat mund të jetë një mama?”,-shkruan ajo krahas fotos së ëmbël të vogëlushes. Kujtojmë që modelja e njohur ka edhe një vajzë tjetër, Ella Faria 3 vjeçe.
(BalkanWeb)