BRITANI E MADHE


Ditën e sotme vajza e David Beckham, Harper ka ditëlindjen. Më e vogla e familjes së njohur mbush sot 8 vjeçe. Ish- futbollisti ka bërë një urim mjaft emocionues për vogëlushen e tij në rrjetet sociale.


David Beckham Victoria Beckham Z
David Beckham Victoria Beckham Z

“Çfarë mund të thotë babi më shumë se të dua pafundësisht vogëlushja ime dhe mos u rrit më. Ta gëzosh ditëlindjen zonjushe bukuroshe. Buzëqeshja jote shkrin zemrat tona”-shkruan 44-vjecari duke postuar edhe dy foto me vajzën e tij.(BalkanWeb)