Ndërron jetë në Spitalin e Traumës një 13-vjeçar nga Lezha i cili u aksidentua të premten.


I mituri J.N kishte marrë makinën e prindëre pa leje dhe po udhëtonte me të në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë kur u përplas me një pemë.


Si pasojë e aksidentit, ai mori plagë të rënda, të cilave nuk ka mundur t’i mbijetojë, duke ndërruar jetë këtë mbrëmje.


(BalkanWeb)