TIRANË-Fillim të reformës në drejtësi e cilëson gazetari Ylli Dylgjeri vendimin e CAS për ti dhënë tre pikë Shqipërisë në ndeshjen me Serbinë.


Ne nje postim ne facebook ai shkruan se pas vendimit Serbia duhet ti kerkoje falje edhe vellait te kryeministrit, Olsi Ramës, i cili u akuzuar per hedhjen e dronit ne stadiumin e Beogradit.


“Filloi Reforma në Drejtësi…? Shqipëria: 3-0 ne tavolinë. Urime Kombëtares kuq e zi! Pas kësaj, Serbia duhet ti kërkojë edhe falje Olsi Ramës…”- shkruan Dylgjeri.


(a.n/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: