Dua Lipa është këngëtarja shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare.


Dy ditë më parë, këngëtarja ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Electricity”, një bashkëpunim me Mark Ronson dhe Diplo, ndërsa e sollën të shoqëruar edhe me videoklip.


Suksesi i kësaj kënge është parë që në orët e para të publikimit, ku kënga ka marrë afro 4 milionë klikime në YouTube.


Në rrjetet sociale, Dua ka bërë të ditur që kënga kryeson edhe në “iTunes”, dhe për këtë ka falenderuar fansat për mbështetjen.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Etiketa: