Bleona Qereti është një prej këngëtareve më të komentuara e të ndjekura shqiptare, e cila ka arritur shumë suksese në tregun muzikor vendas dhe të huaj.


Bleona është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku së fundmi ka publikuar një video që ka habitur fansat.


Në këtë video, Bleona shihet në formë të mirë fizike, ndërsa ka treguar se për të mbajtur trupin në formë nuk ka ngrënë për një javë.


“Nuk kam ngrënë për një javë por jam e fortë la la la”, ka shkruar Bleona përbri kësaj videoje, ku shihet duke u ushtruar.

 

View this post on Instagram

 

I didn’t eat for 1 week but I am #strong la la la 💕 #shawellness #lalala

A post shared by Bleona (@bleona) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: