Zikaltërit janë rikthyer te fitorja falë golit të Laurato Martinezit në sfidën ndaj Parmës dhe në shtëpinë zikaltër kanë nisur të buzëqeshin sërish.


Gjithsesi, pak leksion nga të mëdhenjtë duhet dhe trajneri Spaleti, kapiteni Ikardi dhe mbrojtësi De Vrij janë takuar me basketbollistët e skuadrës së Harlem Globetrotters, ekipi njujorkez që basketbollin e ka shndërruar në art dhe japin shfaqje të mëdha kudo në botë.


Për më tepër ndiqni videon!


(j.s/BalkanWeb)