TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha ka risjellë një video ku shfaqet kreu i Bashkisë së Durrësit në një drekë me aheng. Sipas Berishës kjo është festa e Dakos me Avdylët e banditë të tjerë për fitoren e krimit elektoral.


“Vangjush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurrë Astrit Avdylin ndërsa ketu po feston me të dhe Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral!”, shkruan Berisha.