PANAMA-Një tjetër fluturim drithërues për Brandon Mikesell. Parashutisti amerikan, me veshjen e tij speciale, pasi fluturoi në alpet zvicerane, duke prekur shkëmbinjtë, është hedhur nga një helikopter mbi gratacelat e Panamasë, duke filmuar gjithçka me tre videokamera GoPro, të montuara në kaskën e tij dhe në uniformën që mbante veshur.
(da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb