VLORË

Një pemë ka rënë sot mbi një makinë në Pyllin e Sodës në Vlorë. Nga të dhënat e para mësohet se shoferi ka shpëtuar për mrekulli, ndërsa mjeti është dëmtuar pjesërisht.Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes. Puna vijon për të larguar pemën, e cila ka bllokuar qarkullimin në qytetin bregdetar.


(n.m/BalkanWeb)