Deputeti i ri i opozitës në Kuvend, i cili drejton dhe partinë Balli Kombëtar, Adriatik Alimadhi, është përballur me një situatë të sikletshme në një lokal, pasi e kanë sharë, duke e detyruar të dalë jashtë.


Siç dëgjohet edhe në videon e mëposhtme, disa persona që ndodhen në lokal i “sulen” deputetit me sharje, duke i kërkuar të dalë jashtë.


“Herën tjetër do ta mbushim me pula, jo me mish të pjekur”, i drejtohet njëri prej qytetarëve në lokal.


“Një gjë të kërkoj, vetëm në emër të popullit mos flisni”, shton ai, ndërsa një tjetër i thotë me zë të fortë “Jeni plehra, plehra!”.

Më pas, qytetarët që i kërkuan të largohet, i drejtohen Alimadhit, duke i thënë: Kush merret me Gramoz Ruçin është plehër, plehër.

(BalkanWeb)