Kunguj dhe asparag, këto janë disa nga dëshirat të tenistes Serena Ëilliams.


Duket që kampionia amerikane, e cila është shtatzënë në muajin e tetë, ka manifestuar dëshira për ushqime të cilat i fejuari duket se ja ka plotësuar në mes të natës.


Ai Alexis Ohanian, bashkë-themeluesi i platformës Reddit, ka dokumentuar me një video, momentin kur dilte nga një supermarket pas blerjes së perimeve.
(da.xha/BalkanWeb)


I was told there would be late-night cravings. ??? ???

A post shared by Alexis Ohanian ? (@alexisohanian) on

Etiketa: