TIRANË


Një bombol gazi ka shpërthyer në katin e pestë të një banese në një pallat te Shkolla e Kuqe në Tiranë.


Deri tani nuk raportohet të ketë të lënduar.


Forca policore janë në vendngjarje dhe janë duke hetuar rastin.