TIRANE

Përmes rrjeteve sociale Ambasada Amerikane në Tiranë, njofton të gjithë aplikuesit për vizë turistike në SHBA, të mos presin biletë avioni pa marrë ende vizën.


“Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj. #PyetAnen” – shkruhet në profilin e facebook, të ambasadës amerikane në Tiranë.(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb