SHBA


Lexie Alford është vetëm 21 vjeçe dhe tashmë sapo ka përfunduar turneun botëror. Vajza me Kalifornia më 31 maj të këtij viti ka vizituar dhe shtetin e fundit në botë që i kishte mbetur, duke arritur kështu në 196 shtete.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri


21-vjecarja me vizitën e fundit në Korenë e Veriut ka thyer rekord botëror si vajza më e re që ka bredhur anë e mbanë botës. Ajo ka lënë pas dhe britanikun, James Asquith i cili kishte shëtitur mbarë botën në moshën 24-vjeçare.
(BalkanWeb)