Voltana Ademi, kandidatja e PD-së për Bashkinë e Shkodrës, mesa duket nuk e ka zgjedhur me kujdes veshjen e saj gjatë një takimi elektoral.


Për shkak të fundit të shkurtër, ajo është fotografuar në një moment të sikletshëm.


Foto ka përfunduar në rrjetet sociale dhe është publikuar. (da.xha/BalkanWeb)


Etiketa: