Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka konfirmuar se ekipi i tij është shumë pranë transferimit të mbrojtësit, Gabriel Paulista. Braziliani do të ishte transferimi i dytë për këtë afat kalimtar tek Arsenali, pasi mesfushori iu bashkua klubit më herët gjatë muajit. “Është në linjë me politikat tona dhe mendoj se do ta realizojmë për pak këtë transferim”, tha Wenger. Arsene Wenger prej kohësh ka paralajmëruar transferimin e një mbrojtësi.


(os.de/BalkanWeb)Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: