TIRANË


Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka uruar të gjithë shqiptarët për Pashkët.


Xhaçka uron veçanërisht efektivët e Forcave të Armatosura të Shqipërisë dhe familjarët e tyre, që kremtojnë sot Pashkët.


  • foto galeri

Urimi i Olta Xhaçkës:

Gëzuar Pashkët të gjithë shqiptarëve!

Veçanërisht “Gëzuar”, çdo efektivi të Forcave të Armatosura dhe familjeve të tyre që sot kremtojnë ditën e ringjalljes, shpresës dhe reflektimit!

(d.xh/ Balkanweb)