Në javet e fundit ajo u bë pjesë e lajmeve për shkak të dasmës së saj dhe tani aktualisht Xhensila është në muajin e mjaltit ku zbavit cdo ditë fansat e saj me foto nga vendet ku po qëndron.


Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet shumë e hijshme në mes të një shkretëtire.
(da.xha/BalkanWeb)Etiketa: