TIRANE – Pas dasmës madhështore të Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut tashmë flitet vetëm për “shtatzëninë” e këngëtares. Xhensila nuk është ende shtatzënë, por dëshira e madhe e njerëzve mesa duket bën që të përflitet jo rallë për këtë gjë.


Së fundmi disa foto të Xhensilës nga inagurimi i biznesit të Andrra Destanit bënë xhiron në rrjetet sociale. Xhensila dukej si shtatzënë për shkak të bluzës së gjërë.
287c439611fa5ac1ddd9a215d6c46a04
Gjithsesi në një intervistë për Blitz.al, Xhensila e ka konfirmuar vetë që nuk është shtatzënë. “Këtë vit? Po ku e di unë? Jo deri tani? S’kemi gjë nga universi!”,-është shprehur Xhensila.


Ndërkohë për ta bërë më të besueshme atë çfarë thotë Xhensila ka prekur barkun dhe thotë “Është petë, thjesht efekti i bluzës”. Po tani e besuat?


(BalkanWeb)

Etiketa: