Ata janë pothuajse të pandashëm nga njëri-tjetri që kur u njohën në 2012 dhe Kate Winslet është shfaqur më e dashuruar se kurrë në shoqërinë e bashkëshortit të saj Ned Rocknroll, gjatë pushimeve të tyre romantike në Binisafua, Menorca, Spanjë javën e fundit.


Artistja 42 vjeçare, është fotografuar në krahët e biznesmenit, 40 vjeç, teksa flisnin së bashku përgjatë bregut, përpara se të shijonin disa puthje pasionante në ujë.


Ylli i Titanikut ka ngritur duart nga qielli duke shijuar rrezet e diellit pranë djalit të saj Bear, 4 vjeçar, përpara se të shijonte një puthje me bashkëshortin në ujë.
(da.xha/BalkanWeb)
4E0095A800000578-5929655-image-m-119_1531006138182 (1)


4DF0D0C600000578-0-Kate_Winslet_and_Sir_Richard_Branson_s_relationship_was_joyfully-m-83_1530782997072

4E00959000000578-5929655-image-a-121_1531006157135