TIRANE – Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka kërkuar konsultime me palët përsa i përket datës së zgjedhjeve lokale.


Kur na ndajnë vetëm pak muaj nga zgjedhjet lokale të 2019-ës, politika ka nisur me angazhimet e saj. Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka kërkuar konsultime me palët përsa i përket datës së zgjedhjeve bashkiake. ‘


 (e.f/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb