Në një garazh pallati në rrugën e “Elbasanit” në kryeqytet ka rënë papritur një zjarr, i cili ka shkruambuar një makinë në pronësi të shtetasit E.L.


Policia bën me dije se rrethanat janë ende të paqarta, ndonëse paraprakisht dyshohet për një zjarr aksidental. Po sipas bluvëe të kryeqytetit, ngjarja është në hetim e sipër.


Tiranë/Informacion paraprak


Në rrugën e “Elbasanit”, në një garazhd, ka rënë zjarr në rrethana ende të paqarta.

Si pasojë është përfshirë nga flakët dhe është djegur një mjet në pronësi të shtetasit E.L

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(m.a/BalkanWeb)